Zdrowie Czterołapa

O nas

Przychodnia Weterynaryjna „Zdrowie Czterołapa” od samego początku istnienia, od 1.04.2009, świadczy usługi weterynaryjne na najwyższym poziomie. Naczelną specjalnością nas wszystkich jest medycyna kotów oraz psów. Dbamy o standardy wizyt dzięki ustawicznemu kształceniu całego personelu lekarskiego i technicznego, co umożliwia wykonywanie coraz bardziej zaawansowanych procedur. Naszym Pacjentom oferujemy pełen zakres usług weterynaryjnych od profilaktyki, poprzez diagnostykę, aż do wdrożenia celowanego leczenia.

Posiadamy aparaturę do wykonywania RTG, USG, badań cytologicznych, parazytologicznych, podstawowych zabiegów stomatologicznych.

Współpracujemy z wysokiej jakości laboratoriami, dzięki którym możemy przeprowadzać kompleksowe badania hematologiczne, biochemiczne, genetyczne, analityczne, testy alergiczne i wiele, wiele innych. Wszystkie otrzymane wyniki skrupulatnie omawiamy z Właścicielem zwierzęcia.

Dobrze zaopatrzona sala chirurgiczna i chirurg z ponad 20-letnim doświadczeniem w asyście osoby przeszkolonej z zakresu anestezjologii, pozwalają na bezpieczne wykonywanie zabiegów chirurgicznych. Posiadamy aparat do narkozy wziewnej oraz kardiomonitor.

Obecny na miejscu szpital dla zwierząt umożliwia hospitalizację Pacjentów w stanach ciężkich, wymagających całodziennej opieki.

Posiadamy dobrze zaopatrzoną aptekę oraz sklepik, w którym znaleźć można karmy, suplementy oraz przybory do podstawowej pielęgnacji.

Możliwość internetowego umawiania wizyt oraz sprawnie zorganizowana recepcja usprawniają wszelkie formalności i skracają czas oczekiwania na przyjęcie przez lekarza.

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa Pupil był pod najlepszą opieką!

Przewiń do góry