Lekarze

Agnieszka-Hajnrych Agnieszka Hajnrych

Właścicielka gabinetu. W 2001 roku ukończyła wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Związana z zawodem od samego początku. W latach 2003-2007 , po przeprowadzce do Krakowa, pracowała w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, gdzie nabyła duże doświadczenie zawodowe.

W 2009 roku założyła samodzielną praktykę weterynaryjną. Aktywie uczestniczy w życiu weterynaryjnym, podnosząc swoje kwalifikacje na licznych sympozjach i szkoleniach.

Z biegiem czasu zainteresowania skupiła na chorobach nerek i w tym kierunku specjalizuje działalność gabinetu.

Prywatnie spełniona żona , mama małej Zosi. Właścicielka trzech kotów i dwóch psów. W wolnych chwilach lubi ćwiczenia na siłowni, dobre książki, filmy.

Magdalena-Kozioł-(1) Magdalena Kozioł

Absolwentka Ochrony Środowiska Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2000-2005), tytuł magistra otrzymała broniąc pracy na temat występowania i ekologii dzięciołów, a także Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (2005-2011), z roczną wymianą na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Weganka, interesuje się przyrodą, entomologią, ornitologią, dermatologią i żywieniem psów i kotów.

Prywatnie właścicielka 15-letniego jamnika- Dyzia.

Monika-Konopka Monika Konopka

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lubinie (2006-2012). Pracuje w gabinecie od 2012 r. W codziennej praktyce zajmuje się głównie pacjentami internistycznymi, nefrologicznymi i diagnostyką obrazową. Stale poszerza swoją wiedzę na szkoleniach i konferencjach specjalistycznych.

Pozostałymi pasjami są: haft krzyżykowy i historia.

Mąż, również lekarz weterynarii