Lekarze

 

Agnieszka Hajnrych

Właścicielka gabinetu. W 2001 roku ukończyła wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Związana z zawodem od samego początku. W latach 2003-2007 , po przeprowadzce do Krakowa, pracowała w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, gdzie nabyła duże doświadczenie zawodowe.

W 2009 roku założyła samodzielną praktykę weterynaryjną. Aktywie uczestniczy w życiu weterynaryjnym, podnosząc swoje kwalifikacje na licznych sympozjach i szkoleniach.

Z biegiem czasu zainteresowania skupiła na chorobach nerek i dolnych dróg moczowych i w tym kierunku specjalizuje działalność gabinetu.

Prywatnie spełniona żona , mama Zosi i Frania. Właścicielka czterech kotów: Małej, Taszy, Nitki, Maxima i suczki o imieniu Poziomka.

W wolnych chwilach lubi ćwiczenia na siłowni, dobre książki, filmy.Monika Konopka

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lubinie (2006-2012).

Pracuje w gabinecie od 2012 r. W codziennej praktyce zajmuje się przede wszystkim : chorobami wewnętrznymi (nefrologia, urologia, endokrynologia) a także dermatologią, stomatologią i diagnostyką obrazową (USG, RTG) Stale poszerza swoją wiedzę na szkoleniach i konferencjach specjalistycznych.

Mąż, również lekarz weterynarii.Magdalena Kozioł

Absolwentka Ochrony Środowiska Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2000-2005), tytuł magistra otrzymała broniąc pracy na temat występowania i ekologii dzięciołów, a także Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (2005-2011), z roczną wymianą na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Weganka, interesuje się przyrodą, entomologią, ornitologią, dermatologią i żywieniem psów i kotów.

Prywatnie właścicielka energicznego kundelka - Zorki
Sebastian-KonopkaSebastian Konopka

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Studia ukończył w 2013 roku. W codziennej praktyce zajmuje się szeroko pojętą interną, diagnostyką obrazową (RTG, USG), chirurgią. Przyjmuje m.in. pacjentów neurologicznych i cierpiących na schorzenia układu ruchu. Jego szczególną pasją są stany nagłe, neurologia, neurochirurgia, ortopedia, anestezjologia, intensywna terapia i leczenie bólu.

Gościnnie udziela w naszym gabinecie konsultacji ortopedycznych.